13 Nisan 2012 Cuma

BERRİLLA TWITTER' DA
         1. Yine bir okul gününde kendi yaptığım bilekliklerle (diy bracelets)  2. İkizimle benim doğum günümüzü, farklı şehirlerde olduğumuz için çektiği bu fotoğrafla kutlayan canım arkadaşım Dilara'nin hediyesi. 3. Haftaiçi aniden bastıran yağmurlu havadan beni koruyan Hunterlarım( hunter boots)  4. Tüm aksesuarlarımın tıka basa bir kutuda duruyor olması; bazen aradığım bir şeyi bulamamaya ve ne takacağıma karar veremeyip hepsini kutudan çıkartmama neden oluyor.  5. Nerdeyse bütün haftayı simit-çay-peynir üçlüsüyle geçirmeme sebep olan tek şey: evin yakınındaki şahane simitler yapan ekmek fırını!  6. Artık sığamadığım dolabımın son hali.                                     Twitter'da beni takip etmek isterseniz BURAYA beklerim =)

9 yorum:

Acemi terzi dedi ki...

pazar gnü sınavlarım bitiyor sonrasında sana seni bunaltacak kadar çok sorular soracağım bu incik boncuklarla ilgili berilcim:)bayılıyorum bilekliklerine. Ayrıca mutlu yıllar dilerim. ikizlere karşı ayrı bir sempatim var ikizini de senin kadar sevdim ve kabullendim:)
sevgiler

Bouquet de Fleurs dedi ki...

Bileklikler cooook güzel <3
Ceketlerinde :)

esrates dedi ki...

senin blogunla ilk DIY bileklikler sayesinde tanışmıştım, oh ne de güzel oldu. Doğum günleriniz kutlu olsun. Bu arada simit coşkusu benim de vazgeçilmezimdir. Hele gazoz-simit çocukluk sinema keyiflerimi hatırlatır...

Aysun Karaalioğlu AYS♥STYLE dedi ki...

eğer bu hafta istiklalden freindship bilekl,kler almamıs olsaydım sü arm partyi cok kıskanacaktım muhtesem gorunuyor.. neyseki aldım içimde kalan renkli partiler gelsin:))

Farfalle dedi ki...

İyiki doğdun öncelikle, yeni yaşın istediğin tüm güsellikleri getirsin sana fıstık. Bileklikler muhteşem bu arada ellerine sağlık, sewgiler:)...

Ceren dedi ki...

En sevdiğim dıy bloglarından birisin. ba-yı-lı-yo-rum! Ve de merakla yenilerini bekliyorum =)

Mery dedi ki...

I will follow your blog...

Mery

lulu's life dedi ki...

mutlu yaslar cnm.. Hersey gonlunce olsun !

Berrilla dedi ki...

Acemi Terzi, tabiiki istediğini sorabilirsin herzaman, seve seve yardımcı olurum. Teşekkür ederiz <3

Bouquet De Fleurs, teşekkür ederim :)

esrates, evet zaten ilk postlarımdandı diy bileklikler :)Teşekkür ederiz. Simit okadar ok yedim ki buaralar birsüre yemeyi düşünmüyorum =)

Aysun Karaalioğlu, sevindim bulmana =)ben bu bilekler olmadan dışarı çıkamaz oldum, sürekli yapıp duruyorum =)

Farfalle, çok teşekkür ederim...
sevgiler

Ceren, aslında diy blogu olarak anılmak istemem ama sevindim beğenmene =)

Mery, thanks:)

lulu's life, teşekkür ederim ^_^

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...