30 Eylül 2012 Pazar

REHBER


   
                Geçen iki gün boyunca İstanbul'da gezmediğim tarihi, turistik yer kalmadı. Her yere yürüyerek gitmeyi seven birinin, ailenin gönüllü gezi rehberi konumunda olması beraberindeki insanlari biraz yorsada, iki günde birçok yeri gezmek herkesi memnun etti sanırım. Yürüyüş konusunu biraz açarsam; Sutanahmet'ten Taksim'e, Taksim'den tekrar geriye Eminönü'ne uzanan uzun bir mesafeden bahsediyorum. Bu yol benim için pekte abartılacak bir mesafe değil aslında; Eminönü'nden Ortaköy'e yürümeyi çok sevdiğimi söylemiş miydim? Tüm Romayı yürüyerek keşfettiğimizi sanırım anlatmıştım. Eskiden benimle yürüyenler bana ayak uyduramadıklarını söylerlerdi ama artık kendimi zorla frenliyorum biriyle yürürken. Eğer birgün beni yolda biyere yetişmeye çalışıyor gibi görürseniz şaşırmayın; o benim normal yürüyüşüm : )

Bir rehberin ihtiyacı olan en önemli şey rahat bir ayakkabı; yani Topshop ayakkabılarım, Topshop yeni sezon çanta, Forever New yeni sezon yüzük, İpekyol gömlek ve H&M kolye.

Wearing  *Topshop loafers  *Topshop bag  *Forever New ring  *İpekyol shirt  *H&M necklace


***

9 yorum:

PINKY FASHION dedi ki...

Postlarımda topuklu ayakkabılara ağırlık versem de günlük hayatta rahat ayakkabılarr benimde vazgeçilmezimdir;)

Gizem dedi ki...

Öncelikle çantana bayıldım Beril !Ben de yürümeyi çok severim yürüyerek keşfetmeyi. Arkadaşlarım peşinden biri mi kovalıyor derler yürürken :) Olur ya bir gün beraber keşfe çıkalım!

begum begum huuu dedi ki...

çok beğendim çantayı :) yürüme konusunda sana katılıyorum kesinlikle keyifli :)
begumyagci.blogspot.com

magendiea dedi ki...

uzun yürüyüşleri bende çok severim günün sonunda o tatlı yorgunluğu bile güzel olur;) çok dogru bi outfit olmuş bu iş içiN;)

fcosmos dedi ki...

Çantaya da yüzüğe de bayıldım !

PrettyWeird dedi ki...

Istanbul'u özledim :(

blogdayaparimkariyerde dedi ki...

yürümek kadar güzel bişey daha var mıdır acaba? Kesinlikle bende yürümeyi sevenlerdenim bıraksalar sabahtan akşama kada ryürüyebilirim sokaklarda aylak aylak:) Yine çok şıksın canım.

kostas dedi ki...

Wonderful place and lovely model too.

Aysun Karaalioğlu AYS♥STYLE dedi ki...

bu cantayı elime alıp son anda vazgectim gercekten cok güzel hem modeli hem rengi:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...