24 Ekim 2012 Çarşamba

BOYFRIEND JEAN      Annem kızacak artık biliyorum ama Balıkesir'e gelince yapmayı en sevdiğim şey annemin dolabını kurcalamak. Artık eminim bir yerlerde sakladığı eski kıyafetleri var çünkü her seferinde dolabında daha önce görmediğim bir şeyi buluyorum. Bu seferki keşfim çok eski bir kemeri. Annemin dolabında kemerden bol bir şey olmadığı için, bir kemerin eksikliği çok hissedilmez diye düşünüyorum. Bir de ne şanslıyım ki annemle ayak numaralarımız aynı. Ben de giyerim nasıl olsa diye anneme birçok ayakkabı aldırmışlığım var; tıpkı bu bot gibi  : )

Geçen sene aldığım ama ilk kez giydiğim üst H&M'den. Sanki Türkiye'de yokmuş gibi İtalyadaki bütün H&M'lere girdiğimi italya hatırası postunda anlatmıştım; bu pantolonu da Milanodaki H&M'de bulmuştum. Bileklikler Mango'dan(outletlerinde var sanırım hala) leoparlı bileklik Tresera'nın yeni sezonundan, yüzükler Atlas Pasajı' ndan.

Herkese sevdikleriyle birlikte iyi bayramlar! 

Wearing  *H&M top  *H&M boyfriend jean  *Mango and Tresera bracelets  *rings from local bazaar


***


3 yorum:

esrabetul dedi ki...

iyi bayramlar

esra betül

begum begum huuu dedi ki...

anne dolabı candır:) balıkesir konusunda yanlız değilsin çğnkü bende anneanne dolabına sarıyorum :) cok yakısmıs pantolonda ayakkabıda:)begumyagci.blogspot.com

Berrilla dedi ki...

esrabetül, iyi bayramlar :)

begum begum huuu, kesinlikle öyle! teşekkür ederim ^_^

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...