28 Kasım 2012 Çarşamba

BERRİLLA HARİKALAR DİYARINDA                  Barcelonadayken düşündüğüm tek şey;  eğer Gaudi'nin eserleri olmasaydı yine de bu kadar çok turist bu şehre gelir miydi? Evet yine de gezilecek bir sürü yer var ama en ilgi çeken yerlerde kesinlikle Gaudi'nin izleri var. Özellikle Casa Mila'ya dıştan bakınca pek hayal ettiğim gibi bulduğumu düşünmesem de, hatta burası gerçekten doğru yer mi diye bir an sorgulasam da, her şey içine girinceye kadar sürdü. Sihirli bir kapıdan başka bir dünyaya geçiş varmış meğerse.

Pantolonum Massimo Dutti, tshirt Cos, ayakkabılarım Topshop, çantam Zara,  yüzüğü H&M'de buldum, taşlı dikenli bileklik Porto'dan.

Wearing  *Massimo Dutti pnats  *Topshop boots  *Zara bag *H&M ring  *rhinestone spike bracelet from Porto


***


9 yorum:

Melislicious dedi ki...

harika bir kombin, çok güzel parçalar seçmişsiniz,yakışmış çok! haki yeşil yandan cepli pantolon almak konusunda kararsızdım ama bu kombininizi görünce almam gerektiğine karar verdim:)))

bensu dedi ki...

Şuan beni geçen seneye götürdün desem yeridir. Aynı yerde benimde fotoğraflarım vardı ve dejavu oldum, Barcelona gerçekten muhteşem, görülmesi gereken bir şehir.. Gaudi'nin eserlerine diyecek sözüm bile yok , hepsi mimari harikası..

Adsız dedi ki...

Gömlek Stradivarius mu acaba?

Meral dedi ki...

konbim çok hoş yüzüğüne bayıldım :)

Berrilla dedi ki...

Melislicious, bu tarz bir pantolon kesinlikle dolapta bulunması gerekenlerden, edinmelisin =) teşekkür ederim

bensu, umarım ikimizde tekrardan gidebiliriz :)

Adsız, hayır değil. Geçen sene H&M'den almıştım.

Meral, teşekküür ederim ^_^

PINKY FASHION dedi ki...

Postun adına yakışır güzel kareler yakalamışsın;))

Fifthfloorovergoldenhorn dedi ki...

İspaya da gidilecek o kadar güzel yerler, şehirler vardı ki sanırım Gaudi eserleri olmasa Barcelona yı listemin en başlarına alıp gitmezdim. Harika bir şehir ama dediğim gibi diğer ispanya şehirlerini gördüğünde aslında Gaudi omadan da bir şehirden başka zevkler alabildiğini anlıyorsun. Ama çok güzel fotoğraflamışsın Berilciğim anılarım tekrar canlandı :) Buarada blogunu ve stilini çok beğeniyorum uzun zamandır takip etsem de yeni yorum yazabildim. Öptüm <333

Kadının Sesi dedi ki...

Şehir + Sen + Şehrin silueti, Takı tasarım herşey çok güzel.

Berrilla dedi ki...

PINKY FASHION,çok teşekkür ederim ^_^

fifthfloorovergoldenhorn, İspanya'da başka şehir görmedim daha ama eminimki dediğin gibidir.Çok teşekkür ederim yorumun için

Kadının Sesi, çok teşekkür ederim

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...