3 Kasım 2012 Cumartesi

NELER OLUYOR HAYATTA
           1. Bayramda Altınoluk'ta iki gece bile olsa kalabilmenin mutluluğunu fazlasıyla yaşadım. Havadan yana şansımız pek olmasa da, yürüyüş yapmak için oldukça güzeldi.

           2. Çok uzun zaman önce abimle ikimizin fotoğrafınını bloga koyup, onlardan bahsetmiş olsam da bilmeyenler olabilir; 3 kardeşiz ve yazlıkta hepimizin bir ağacı var. Abimin ve ikizimin, yazlıkta olduğumuz zamanlarda meyvesi olan agaçları(erik ve kayısı) olduğu için biraz şanslılar; ama benim çoğunlukla dalında görme şansımın pek olmadığı nar ağacım var. Bu sene toplama zamanına denk gelsem de çok meyvesinin olmaması talihsizlikti.

3. Uzun zamandır yazlıkta uzaktan baktığım bu evi yakından görebildim bu sefer. Ev sandığım bu yerin aslında bahçe duvarının bir süsü olduğunu öğrenince şaşırdım. 

4. En sevdiğim şeyin evde dolapları kurcalamak olduğunu, annemin dolabından sürekli bişeyler bulmamdan belki anlaşılıyordur. Yazlıkta da durum aynı aslında. Eski birçok eşya burda olduğu için dolaptan ne çıkacağı belli olmuyor. Annemin gençliğinden kalma bu kot ceketin omuz kısmını bir an zımbalasam mı diye düşünsem de, sonradan böyle kalmasına karar verip beraberimde İstanbul'a getirdim :)

5. İçimdeki bayram çoçuğunun heyecanı yıllar geçse de bitmeyecek sanırım. Bayram sabahı başucumda kıyafetlerim hazır bir şekilde giyilmeyi bekliyordu.

6. Terkos Pasajı'ndan bulduğum bu kazağı alalı iki haftayı geçse de hala giyebilmiş değilim. Bakıp bakıp mutlu oluyorum şimdilik.

7. Bazen bu kadar bilekliği nasıl taktığımı hepsini çıkarıp bir kenara koyunca anlıyorum.

Çok aktif olamasamda beni instagram'da takip etmek isterseniz beriloymak adıyla bulabilirsiniz


***


6 yorum:

Chahrazad dedi ki...

Lovely pictures! Love the bracelets.

x
www.cherryfactor.blogspot.com

A.O Bolat dedi ki...

Eski günleri hatırladım jean mont, hey gibi günler :)

Adsız dedi ki...

bir şey sorabilirmiyim acaba ? byle bitmesin dizisindeki ceylan rolünü oynayan senmiydin ben çok benzettimde

Berrilla dedi ki...

Chacrazed, thank you!

A.O Bolat, şimdide giyilebilir :)

Adsız, hayır değilim :)

Adsız dedi ki...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=481620535211871&id=146955305345064&set=a.481619695211955.111179.146955305345064&refid=56

berrilla bak gordun muuu sen de burdasin :))

Melislicious dedi ki...

o fotolar bana sanki cunda adası gibi geldi yanılıyomuyum ki?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...