10 Aralık 2012 Pazartesi

SÜRPRİZ CEKET              Yılın en kötü günleri benim için resmen başladı; sürekli yağmurlu, kapalı ve erkenden kararan iç sıkıcı o günler. Sabah okula gitmek için uyandığım bu zamanlarda, daha doğrusu sürekli alarmı on beş dakika erkene kurup kendimi yataktan çıkmaya hazırlamaya çalıştığım o zamanlarda düşündüğüm tek şey: daha yeni başlayan bu havalara yazdan kalma ruhumu nasıl hazırlayacağım. Zaten bu kadar mutsuz düşüncelerle uyanınca, mutsuz demiyim de özlem dolu yaz hayallariyle uyanınca;  bir de üstüne artık o kapkalın kazakların beni güneşin yerine ısıtıcağını bildiğimden, bir sinir haliyle bir anda dolabı darmadağan edip kendime işkence ediyorum. Ruh halim aslında daha da uzun cümleler içeriyor ama toparlayamıyorum.

 Unutmadan, son günlerde makası yine elime aldım, her şeyi kesiyorum. Son kurban bu pantolon oldu. Mango botlarımı aslında uzun zamandır zımbalamak istediğim için pek giymek aklımda değildi ama son zamanlarda olup olmadık her yerde okadar fazla zımba gördüm ki sanırım biraz soğudum, vazgeçtim. Böyle bir ceket almayı aslında pek düşünmüyordum, kolları deri olmasa da bu tarz bir ceketim olduğu için , ama bir anda karşıma çıkan  bu Topshop ceketi bana aldıran bir şey vardı ama nee ? =)

Wearing *Mango boots  *Topshop jacket  *Diy pant  *Diy h&m bag9 yorum:

Melislicious dedi ki...

ceket çok güzelmiş, aynı modelden mangoda da var hatta ben de çok beğendim ve mango modelini postumda paylaştım. Zımbaları çok sevsem de ve zımbalı birsürü DIY yapsam da artık ben de çok sıkıldım sanırım heryerde görmekten oluyo...Bu arada yine çok hoş ve doğalsın:)))

Adsız dedi ki...

muhtemelen pasajlarda bulmuş ve fiyatının uygunluğundan etkilenmişsindir. :)

The Rubber Doll by Pepa dedi ki...

Everything looks perfect, my dear<3

http://therubberdoll.com/

Adsız dedi ki...


Şahsen artık zımba görmeye dayanamıyorum Beril, nolur sen de güzelim ayakkabına hiç dokunma..Ceket çok hoş, benzerini Bershka dan edindim, güle güle giymen dilkelerimle..

Berrilla dedi ki...

Melislicious, evet bu sezon birçok markada bu tarz ceket var. Zımbaladığım şeyleri bile sökmek istiyorum artık o kadar sıkıldım :)teşekkür ederim

Adsız, =) evet doğru.

The Rubber Dolly by Pepa, thank you!

Adsız, evet katılıyorum. Yok dediğim gibi vazgeçtim zaten. Güle güle kullan sen de :)Adsız dedi ki...

hangi pasajın neresinden aldın beril? daha dün gezmediğim yer kalmadı hiç gördüğümü bile hatırlamıyorum daha dikkatli gezicem :)

Berrilla dedi ki...

Adsız, beyoğlu iş merkezinin bir alt katında en soldaki dükkanın bir yanından :) bi adı vardı ama hatırlamıyorum şimdi.

Adsız dedi ki...

senden de artık bu hafta ben tarzı bir yenilik bekliyoruz Beril :))

Adsız dedi ki...

Tesekkurler ayrintili cevap icin:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...