10 Şubat 2013 Pazar

INSTAGRAM


En sade giyindiğimi düşündüğüm zamanlarda Berrilla bileklikleri üst üste takmak bile kıyafetime hareket katmaya bazen yetiyor. Satın almak için  TIK TIK


Balıkesirdeki evimize yeni gelen bir Altuğ Oymak fotoğrafı. Resim mi yoksa fotoğraf mı diye uzun süre bakılacak cinsten.


Sanırım herkes gibi, kışın benim cildim de daha fazla kuruyor. Bu yüzden The Body Shop'un body butterları  kışın çok işime yarıyor. Hindistancevizlisi benim için her zaman ilk sırada yer alsada, şeftalisini de çok seviyorum. Bir aralar muzlusu da vardı ama artık hiç göremiyorum. Yeme de sür dedirtiyor insana =)


Takılarımı açıkta bırakmam genelde ama bazen aceleden her şeyi kutularından çıkarıp ortalığa saçıyorum. Tüm takılarımın açıkta gözümün önünde olmasını isterdim ama bu seferde çabuk kararıyorlar; kararmaya karşı şeffaf oje sürmek te bir yere kadar. Genelde pazar günleri bütün haftanın dağınıklığını bir anda toparlıyorum ve her şey, haftaiçi yeniden dağılmak üzere, kutularına geri dönüyor.


Makyajda en çok tercih ettiğim marka genelde Mac oluyor. Bu küçük kutu bence Mac'in en sihirli ürünlerinden biri. Şakaklardan yanaklara doğru ters bir c harfi çizermiş gibi sürdüğünüzde ne dediğimi belki daha iyi anlayabilirsiniz. 


              Atlas Pasajı ucuza güzel kıyafetlerin satıldığı yer olarak bilinir ama benim için artık orijinal yüzük bulmama yardım eden bir yer. En son bu dikenli yüzüğü almıştım. Stradivarius kolyeyi de bileklik olarak bileğime doladım.

Beni Instagram'da beriloymak adıyla bulabilirsiniz.


***

7 yorum:

Chahrazad dedi ki...

Lovely pictures!!

x
www.thecherryfactor.com

Aylin dedi ki...

Very inspirational!

Adsız dedi ki...

mac ürünün adı nedir?
bir de yüzüklerin hepsi atlas pasajı mı? =)

Berrilla dedi ki...

Adsız, creamcolour base adı. rengi de hush =)

özgeayar dedi ki...

Bileklikler harika Berrilla <3

Beyza Öner dedi ki...

Evinizdeki tablonun bir fotoğraf ve Eskişehir de çekilmiş olduğu söylesem çok mu ayıp etmiş olurum ? :)

Adsız dedi ki...

bir ara makyaj çantanızın içindekileri gösteren bir post hazırlarmısınız? oldukça merak ediyorum :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...