11 Temmuz 2013 Perşembe

ÇİFTE MEZUN


    Kendi mezuniyetimin gerçekliğini daha kabul edememişken bir de üstüne ikizimin mezun olması ben de çifte bir şok yaratmış olabilir. Evet hala inanamıyorum ve bunu kabul etmem daha ne kadar zaman alacak hiçbir fikrim yok. İkizimin, abimin mezun olduğu okuldan mezun olması ve abimin mezuniyetine gelişimizden 5 yıl sonra aynı okula ikizim için gelmiş olmamız zaten zamanın çabucak akıp gittiğini hepimize iyice sorgulattı. Üstüne bir de mezuniyet töreninin aynı salonda yapılması, uzun gibi gözüken 5 senenin aslında daha dün gibi olduğunu bize fazlasıyla gösterdi. 
Kendi mezuniyetimde bir dönem kapandı diyordum ama ikizimden sonra bir dönemin gerçekten kapandığını tamamen anladım. Evdeki kitaplarımız, ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketlerimiz, ertesi gün sınavı olana karşı gösterilen saygı, hoşgörü ve bunun gibi okul dönemine ait bir sürü güzel hatıralar artık sadece aklımıza geldiğinde hatırlayacağımız güzel anılara dönüştü. Biz yine bir arada aynı evde yaşamaya devam edecek olsak ta, kabul etmemiz bir gerçek var ki o da asıl hayatın şimdi başladığı. Kendimi mezuniyet töreninde derece yaptığı için bir konuşma yapması hisseden ve bu konuşmasını ailesine armağan eden bir mezun gibi hissediyorum bunları yazarken ama içinde bulunduğu durum fazla lakayıt olmama izin vermiyor :)

İkizimin mezun olduğu gün H&M süet eteğimi , Topshop kesik üstümü ve Zara ayakkabılarımı giymiştim. Sonradan düşündümde sanırım kendi mezuniyetimde bunları giysem daha iyi olurdu. Yaz sıcağında cüppenin içine gömlek giymenin ne demek olduğunu çok geç farkettim çünkü!

Sağlıklı, mutlu bir gün olsun.

Wearing *H&M suede skirt *Vintage bag *Zara heels *Topshop crop top

Fotoğraflar: Altuğ Oymak


11 yorum:

TUGBA ATES dedi ki...

Cantan ve bileziklerin muhteşem!
http://tugbates.blogspot.com/

Neverland of Dolly dedi ki...

Çok beğendim Beril'cim.. Bloguma beklerim ben de..

http://dollyneverland.blogspot.com/

Ksenia dedi ki...

amazing outfit!
beauty

Chahrazad dedi ki...

Lovely skirt dear.

x
www.thecherryfactor.com

Grace Happy dedi ki...

büstiyer tarzı üstün cok hosmus :)

Canan dedi ki...

o harika çantayı takıp siyah bluzunun altına beyaz çamaşır giyme kezoluğunu yapan kişi nasıl aynı oluyor bilmiyorum.

Berrilla dedi ki...

TUGBA ATES, teşekkür ederim

Neverland of Dolly, teşekkür ederim, tabii ki :)

Ksenia, thanks :)

Chahrazad, thank you

Grace Happy, teşekkür ederim ben de çok seviyorum

Canan, her şey fotoğraflarda görüldüğü gibi olmuyor ne yazik ki. Beyaz değil, gerçi kıyafete göre bir renk takıntım yok istediğimi giyiyorum :)

Adsız dedi ki...

ikizinin mezunıyet macerasını da okuyup hemen ardından postu okumam sız kardes mısınız hatta sız ıkız mısınız dıye sorgulamama neden oldu :)) ne kadar tatlı bır sıncap o oyle :)

A.O Bolat dedi ki...

Hayırlı uğurlu olsun Beril :)

Perihan Bilgi dedi ki...

çok zarifsin her zaman ki gibi :)

Adsız dedi ki...

merhaba beril boyum 1.76 olduğundan topuklu ayakkabılara pek yanaşmıyorum amaa görüyorum ki sen bu konuda rahatsın çevreden bu konuda olumsuz eleştiri aldığın oluyor mu malum ortalamanın üstünde bir boya sahibiz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...