25 Eylül 2013 Çarşamba

JEAN YELEK     Dolabımda bu jean yeleğin olmadığı zamanlar ne yapıyormuşum gerçekten hatırlamıyorum. Okadar kurtarıcı bir parça ki, bütün kıyafetlerime bir şekilde uydurabilirmişim gibi geliyor. Şu anda tek sorunum yavaş yavaş kendisinden biraz sıkılıyor oluşum; yanı açıkçası yeni bir jean yeleğe ihtiyacım var. Kendisini şans eseri Terkos Pasajı'nda bulmuştum. Tekrar böyle güzel bir parça bulur muyum bilmem, yoksa kendisini elden geçirmem gerekecek. Bu demektir ki uzun bir süredir ara verdiğim diy projelerine yeniden dönmem gerekecek. Zaten evde okadar çok malzeme varken yeni bir proje kaçınılmaz =)
 

Wearing *Miss Selfridge jean vest *Topshop jeans *Zara man shoes *H&M sweater *Topshop ring

 
***

5 yorum:

Chahrazad dedi ki...

Gorgeous outfit!!!

x
www.thecherryfactor.com

Adsız dedi ki...

Gerçekten size öyle geliyor :) Umarim sıkılma sureniz kisalir. Size yakışmıyor bu yelek. Çok demode bir görüntüsü var. Jean için de ayni şey gecerli. Şaşırtıcı bir kombin olmuş bu.

Berrilla dedi ki...

Chahrazad, thank you!

Adsız, belki de öyledir. O gün çok beğenerek giymiştimm :)

Adsız dedi ki...

beril bazı insanlar markalardan sürekli olarak hediye alıp bunları da sosyal medya hesaplarında paylasıyorlar karsılıgında bır reklam olarak.. ozellıkle tv de gozuken kucuk ınsanların bıle her gun bastan asagı kendılerıne hedıye edılen seylerı kullanmaları acıkcası cok kıskanılası:) sende rastlamadım sanırım hıc sen de bu tarz hedıyeler alıyor musun

Berrilla dedi ki...

Adsız, ben markalarla o tarz iletişim kurmuyorum oyüzden.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...