15 Aralık 2013 Pazar

ŞAPKA


                Bu benim hayatımdaki ilk sapkam! Açıkçası bu zamana kadar bir mağazaya girdiğimde hiç şapka incelerken bulmadım kendimi. Belkide halı gibi saçlarımı daha da kabarık gösterdiğini düşündüğüm için uzak durdum bu zamana kadar. Taki çekimlerde bana şapka taktırılana kadar. Evet bere takmayı severdim her zaman ama şapka başkaydı. Bana kalsa sapka, hayatımda boyunca bakmayacağım şeyler arasında yerini hep korurdu ama çekimler her şeyi değiştirdi. Bu halimi çok sevdim ve aslında bir kombinin güzel bir tamamlayıcısını olduğunu geçte olsa farkettim! Siz ne düşünüyorsunuz?

Şapka H&M'den, kaban Mango, pantolon Topshop'un yeni sezonundan, taşlı sweatshirt Zara'nın yeni sezonundan.

İyi Pazarlar!

Wearing  *H&M hat *Mango coat *Topshop new season jeans *Zara new season sweatshirt


***5 yorum:

Chahrazad dedi ki...

Nice outfit!

x
www.thecherryfactor.com

Adsız dedi ki...

Pantolonun hem yeni sezon hem de topshop olduguna inanmak cok zor! Cok demode duruyor ve sizinki gibi bir fizikte bile iyi durmamis :(

oğuz akdeniz dedi ki...

geçen caddede gördüm seni...çok cool dun..:)
http://zoomlabakalim.blogspot.com/

Ksenia dedi ki...

you look so cool
http://agoniiya.blogspot.com/

Adsız dedi ki...

eskisi gibi blogla ilgilenmiyorsun artık amacın sanırım modellik yapmakmış onu başarıyorsun tebrik ederim fakat daha doğal geliyordun eskiden gözüme yapılan makyajlar saçlar sanki seni yansıtmıyor gibi ben alışamadım en azından bu kombin fena değil şapka kullanmayışına inanamıyorum şimdiye kadar ama sanki senin şapkalı postların vardı hm serisinden yakışıyor seni sen yapan aksesuarlarını kullanış tarzın ve saçların diye düşünüyorum..güzel günler diliyorum..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...