17 Aralık 2013 Salı

STÜDYODAN BİLDİRİYORUM!


   
            Haftaiçi sürekli çekimlerle geçtiği için dışarıda fotoğraf çekmeye, daha doğrusu herhangi bir yerde fotoğraf çekmeye hiç mi hiç vaktim olmuyor. Sizden sürekli hiç post yapmadığıma dair mailler alıyordum bir süredir fakat son zamanlarda sitem dolu şeyler gelmeye başlayınca bir çözüm bulmam gerektiğini düşündüm. Stüdyoda çekim yapmanın hem kolay hem de sürekli çekim yapmama elvermesinden dolayı bundan sonra burda çekim yapmaya karar verdim. İç mekanlarda yapılan çekimlerden hiç hoşlanmasam da, blogumun boş kalmasındansa ve fotoğraf çekememekten dolayı üzüleceğime şimdilik böyle idare etmenin iyi olacağını düşündüm. Tabii beni bu süre içerisinde hep değişik makyaj ve saçlarla görebilirsiniz. Blogumu uzun süreden beri takip edenler doğal olmayı sevdiğimi bilir ama saç ve makyaj hep çekim için.
 Haftasonları da elimden geldiği kadar çekim yapmaya çalışacağım çünkü; blogumu, sizin yorumlarınızı, bir şeyler paylaşmayı, anlatmayı çok çok özledim. 

Çok sevdiğim ceketimi Zara'dan almıştım yıllar önce. Deri detaylı pantolonum Massimo Dutti. Air maxlerimi nerdeyse ayağımdan hiç çıkartmıyorum!

Mutlu Haftalar!

Wearing *Zara tweed jacket *Massimo Dutti jeans *Nike Air Max***


1 yorum:

Chahrazad dedi ki...

Wauw. You look great! Beautiful photos.

x
www.thecherryfactor.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...