21 Ocak 2014 Salı

HMSPORT                Benim gibi spora düşkün olanlar eminim ki en az spor kadar, spor kıyafetlerine de düşkündür. Spor kıyafetlerinin spor yaparken motivasyon arttırıcı etkileri olduğuna kesinlikle inanıyorum ve bu yüzden mümkün olduğunca değişik kıyafetler bulmaya ve giymeye calışıyorum. Sporcu sutyenleri ve değişik baskılı taytlar, kesinlikle benim hep baktıklarım arasında.
 Artık belli başlı spor markalarının dışında birçok marka da koleksiyonlarında spor kıyafetlerine yer vermeye başladı ve buna eminim ki en çok ben seviniyorum. H&M' nin yeni spor koleksiyonu çıkaracağını duyduğumdaki sevincimi anlatmama gerek yok sanırım. Zaten sevincimi koleksiyondan birkaç parça giyerek göstermeye çalıştım =)

Enerji dolu bir hafta olsun!

Wearing *All clothes from #HMsport collection *Running shoes from Nike( free run 5)***8 yorum:

Beyaz Büyü dedi ki...

Tam senlik bir çekim olmuş!
Sevgiler :)

Adsız dedi ki...

Lütfen yorumumu yanlış anlama.
üst baldırların instagrama koyduğun bir fotoğrafta gormustum cok kaslı, dışa çıkık bir haldeydi. Bende de benzer durum var acaba yanlış mı çalışıyorum? Basenleri incelteyim, daraltayım derken Maradona bacaklara sahip olmak istemem! Ne önerirsin?

Chahrazad dedi ki...

Sport clothes from H&M are ssoooo comfy. Love them!

x
www.thecherryfactor.com

Adsız dedi ki...

spor rutininizi yazma sözü vermiştiniz hem onu hatırlatmak hem de bir kaç soru sormak istedim bu yazı için ne tür spor yaptığınızı ve ne kadar zaman içinde bu kadar kaslanabildiğinizi çok merak ediyorum protein tozu da kullandınız mı ve spor yaptığınız günler öğünlerinizde nelere dikkat ediyorsunuz

Adsız dedi ki...

seni çok beğenen biri olarak eleştirimi olumlu almanı isterim. üst arka bacakların kaslı olması gayet hoş ama bacaklarının üst önleri de kaslanmış iyice. bu durum kadınsı çizgiden uzaklaştırıyor. bence spor konusunda çok yüklenmişsin kendine..

Adsız dedi ki...

Beril Hanım merhaba
çok iyi görünüyorsunuz gerçekten bende kendime dikkat etmeye çalışan biri olarak size birkaç sorum olabilirmi ? öncelikle ben danışmanlık aldığınız biri varmı onu sormak istiyorum çünkü internet bir derya ve kimsenin dediği birbirini tutmuyor sizin yaralandığınız kaynaklar okuduğunuz beğendiniz faydalı bulduğunuz kitaplar yada internet siteleri konusunda bilgi almam mümkün olabilir mi ? birde spor yaptıgınız günler paylaştığınız yulaflı karışımı yediğinizi söylemiştiniz ben tadına bayıldım yulaf pişirilince gerçekten çok güzel oluyormuş spor yapmadığım günlerde yersem bişey olmaz demi :)
Şimdiden teşekkürler sevgiler

moda dedi ki...

Bence gayet güzel her kadına yakışmaz kas ama yakışanada on numara gider şekil A resme bakın :)

Berrilla dedi ki...

Beyaz Büyü, teşekkür ederim :)

Chahrazad, yes and so chic =)

Adsız, evet bir türlü yapamadım çünkü okadar uzunn yazacak vakti ne yazik ki bulamıyorum. Sormak istedikleriniz yorum olarak yazarsanız geçte olsa cevaplayabilirim. Kendimi bildim bile sporla ilgili hep bir şeyler yaptım ama aktif spor ve sağlıklı beslenme düzenine yaklaşık bir buçuk senedir devam ediyorum. Fitness ve pilates yapıyorum. Aynı zamanda pilates eğitmenliği yaptığım için daha çok pilates yapıyorum. Protein tozu gibi bir takviye hiç bir zaman kullanmadım kullanmamda. Spor yaptığım gün özellikle dikkat ettiğim bir şey yok çünkü herzaman düzenli ve sağlıklı besleniyorum. Spordan yarım saat önce bir elma ve spor sonrasında mutlaka yoğurt yiyiyorum.

Adsız, açıkçası normalde öyle değil fotoğraflarda böyle fazla çıkıyor. Duruşun da çok etkisi var tabii. Tabii ki olumlu olarak alıyorum ve hep dikkat ediyorum teşekkür ederim.

Adsız, eğitim aldığım için genel bir bilgim var tabiki ama her gün kendim bir araştırma yapıyorum diyebilirim. Erkek arkadaşım fitness eğitmeni olduğu için tek danıştığım kişi kendisi oluyor. Evet yulafı her gün tüketebilirsiniz ekmek yerine. Ama sabah ya da öğle saatlerinde tüketmeye dikkat edin çünkü sindirimi zor bir besindir.

moda, teşekkürler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...