10 Eylül 2014 Çarşamba

SAFRANBOLU'DA


 Bu yaz sezonu blogum açısından oldukça fakir fakat benim açımdan oldukça zengindi. Daha yaz aylarına girmeden bütün bir yaz ne yapacağımı planlamış olduğumdan belki de yaz o kadar
  çabuk bittiki hala inanabilmiş değilim.

Hep okul hayatının  bir getirisi olan bütün yazı yazlıkta geçirme alışkanlığımın iş hayatından dolayı sona ermesi beni biraz afallattı sanırım. İş hayatında olanların daha kış aylarında yaz tatillerini planlamasını şimdi daha iyi anlıyorum kesinlikle. Hatta ben bile önümüzdeki yaz neler yapacağımı şimdiden düşünmeye başladım desem ! Zaman az olunca tatil daha bir kıymetli her anı dolu dolu geçirmek önemli; hatta çoğu zaman uykudan bile feragat ettirebiliyormuş. 

Tabi ben iş ve tatil arasında gidip gelirken blogumu ne kadar boşladığımı Eylül ayının kasveti üzerime çökünce farkedebildim. Geç oldu mu bilmiyorum?  Gittiğim yerlerde blog için fotoğraf cekebildim mi hayır! Ama ne olursa olsun buraya bir şeyler yazmak, paylaşmak benim için her zaman çok önemli oldu.

Blog için bu yaz yaşanmamış olabilir ama biz kaldığımız yerden, Yeni sezona güzel bir giriş yapalım. Bir daha bu  kadar uzun ara vermemek sözüyle. Daha yazacağım bir çok sağlıklı yemek tarifi varken üstelik!


GüzeL bir hafta geçirmeniz dileğiyle!


B.1 yorum:

Chahrazad dedi ki...

Nice outfit!! And great photos.

x
www.thecherryfactor.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...