1 Ekim 2014 Çarşamba

H&M CONSCIOUS DENİM           Roma'dan döner dönmez ayağımın tozuyla H&M ile çok güzel bir çekim gerçekleştirdik. H&M'in "sürdürülebilir moda" adı altında çıkardığı doğa dostu  Conscious koleksiyonu bu sefer denim haliyle karşımıza çıkıyor. 2 Ekim Perşembe günü belli mağazalarda satışa çıkacak bu koleksiyondan benim favorim denim sweatshirt oldu. 

Conscıous denim koleksiyonundaki her giyside sürdürülebilir giyim ve bakıma ilişkin ayrıntıları içeren Clever Care etiketi bulunuyor. Ayrıca sürdürülebilir modanın bir taahdüdü olarak kıyafetlerin askılarında Conscıous niteliklerini açıklayan etiketler bulunuyor. Ve dahası bazı kıyafetler  geri dönüştürülmüş denim ipliklerden üretilmiş. 

Ne kadar sağlıklı beslensem de giydiğim kıyafetlerde kullanılan kimyasalların bana zarar verdiğini biliyorum. Bu koleksiyonun doğa dostu olması ve bana çokta zarar vermeyeceğini bilmek bile güzel.Sizin favorileriniz neler olacak merak ediyorum !
***5 yorum:

individuelle dedi ki...

cok güzel duruyor, özellikle denim shirt

Chahrazad dedi ki...

Nice photos dear.

x
www.thecherryfactor.com

Anunturi Online dedi ki...

So happy for you, it's amazing products, I live in Bucuresti / Romania - anunturi gratuite so hopefully one day `ll be able to do it myself, lots of love and hugs happy to welcome you in this great day of anunturi gratuite. Pupiciii byeeee

O. Bolat dedi ki...

Bence kurum en güzel modelini bulmuş :) tebrikler

Adsız dedi ki...

hastasıyız siempre

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...