23 Şubat 2015 Pazartesi

ANNEMDEN KALAN


               Blog yazmaya başladigimdan beri annemin dolabından sayısız kıyafet paylaştım. Ama hiç biri bu trenchcoat kadar beni etkisi altına almamıştı sanırım. Yok tamam haksızlık edemem; o müthiş bordo deri ceketin hakkını yiyemem. En sevdiklerimden biriydi. Tamam tamam o takıları da unutamam. Hala keşfedilecek bir şeyler bulabildiğime seviniyorum.Aslında bu ceket ve bahsettiğim diğer bordo deri ceketi küçük tadilatlar için aynı zamanda terziye götürmüştüm. Bordo olanın vatkalarını çıkartmışttım, bu ceketin de boyundan biraz kestirtmiştim. Geçirdikleri bu değişimden sonra sadece bordo olanı uzun süre kullanmıştım ama bu ceketi nedense bir türlü giyememiştim. En sonunda varlığını unuttum. Taa ki geçen günlerde dolabımda yaptığım temizlikte karsima cikana kadar. Açıkçası gördüğümde küçük bir şok geçirdim çünkü bu güzelliği yıllardır dolabımda basi bos biraktigima inanamadım. 

Şimdi kendisiyle mutlu bir beraberliğimiz var ve bitmesini hiç istemiyorum. Hayır, seni bir daha dolabın  derinliklerine göndermeyeceğim, söz veriyorum!

Ayakkabılar New Look, bere H&M, pantolon Zara


Ben pazartesiye sıfır makyaj ama mutlu bir yuzle basladim. Benim gibi sendromsuz bir pazartesiniz olsun!Fotoğraflar  Emel Bayram
***4 yorum:

Naked Queen dedi ki...

Bu güzelliği bir daha unutma lütfen :)

Chahrazad dedi ki...

Awesome coat!

x
www.thecherryfactor.com

Samira's Life and Style dedi ki...

hehe çok iyi yapmışsın çok yakışmıs sana :)

Adsız dedi ki...

vaaauuv, göz makyajsız bile ne kadar güzelsiniz. moda dergisinden fırlamış gibi.
ayşe

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...