17 Şubat 2015 Salı

MOM JEAN

Benden uzun süredir kıyafet postu isteyenler var billiyorum ve en son nezaman kıyafet postu yapmısım diye bir bakayim dedim ve gerçekten utandım. Neden böyle oldu gerçekten bilmiyorum. Şu an bütün gün oturup post yapmak, yazı yazmak istiyorum ki bir günde iki tane post yapmış olmamdan bunu anlamışsınızdır.

 Yazı yazdıkça, fotoğraf paylaştıkça fark ettim ki blogumu çok çok özlemişim. Bugün bütün gün bilgisayarın başında eski postlarıma bakarak vakit geçirdim. Blog yazmaya başlayalı 4 sene olmuş ve bu 4 sene boyunca yaşadığım değişim inanılmaz. Bazı yazılarımı okurken kendime, kurduğum cümlelere inanamadım. Ve bir kere daha iyi ki bu blogu açmısım diye çok mutlu oldum. Tüm postlarıma ve bu postlara gelen yorumlara baktım ve hepinizi kucaklayasım geldi. İlginiz, desteginiz, sevginiz çok güzel. Bu blog sayesinde bir çok kişiyle tanıştım, çok güzel işler yaptım ve hala blogum sayesinde çalışma fırsatı bulduğum Markafoni.com 'da modellik yapıyorum. Bu yaşadığım şeylerin hepsini düşününce blogu bu kadar boşlamamdan dolayı kendime çok kızdım ve bloguma borçlu olduğumu hissettim. Eskisi gibi değil belki her şey biliyorum ama ben yine kaldığım yerden devam edeceğim. Benim stilim, sağlıklı yemek tariflerim, seyahatlerim... kısacası benim yaşadığım dünyadan şeyler olacak yine herzamanki gibi. Daha aktif ve daha çok stil ile dolu olarak!


Elimde dış çekim kıyafet postu olmadığından instagram için çektiklerimi paylaşmak istedim. Geçen sene Topshop'tan aldığım bu Mom jean benim elimin altındaki bir kurtarıcı sanki. Her seyle güzel oluyor; özellikle kesik üstlerle!

Kesik üstü ve ceketi geçen sene Taksim'de bir pasajdan almıştım, New look marka botları Asos'tan daha yeni aldım. Kolye H&M'den yeni.


İnstagramda çok daha fazla fotoğraf paylaştığım için beni merak edenler burda bulabilirler: @beriloymak***3 yorum:

Adsız dedi ki...

Ayakkabilarin nereden cok güzelmiş :) stilin yine kendine has cok güzel..
sana verilen sansi iyi degerlendirdin bence yolun acik olsun :)

Adsız dedi ki...

Yaşasıııın stil postu ;)

Chahrazad dedi ki...

Awesome outfit!

x
www.thecherryfactor.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...