4 Mart 2015 Çarşamba

GÜNLÜK Topuklu ayakkabı en son ne zaman giydim gerçekten hatırlamıyorum. Eskiden yaşım ilerledikçe daha çok topuklu ayakkabı giyeceğimi düşünürdüm ama tam aksine şimdi zaman geçtikçe topuklulardan daha da uzaklaşacağımı düşünüyorum. Bir heves aldığım ve kimisini bir kere bile giymediğim o güzel topuklu ayakkabıların hepsini anneme verdim. Dolabımda başıboş kalacaklarına hakettikleri şekilde giyilmeleri daha doğru olacaktı. 

Fitness ve pilatesten sonra daha çok yürüyüşe kendimi vermemim de etkisi büyük oldu; topuklu, hafif topuklulardan bile, vazgeçişimde. Çoğu zaman eve 45 dakika boyunca yürüyebileceğim bir mesafede iniyorum ve eve gelir gelmez pilates yapıyorum. Haftaiçi hergünüm çekimde geçtiği için zaten aralarda rahat bir ayakkabıya ihtiyacım oluyor. İşten sonra da yürüyüşle geçtiği için çoğu zaman ayağımda bir spor ayakkabı ,ya da düz tabanlı rahat edebileceğim bir model oluyor. İş sadece ayakkabılarla da sınırlı kalmadı tabi. Giyinişim de işime göre şekil değiştirdi. Eskiden beri beni takip edenler ne kadar çok takı taktığımı bilirler. Şimdilerde ya sadece bir kolye ya da bir kaç kolye üst üste takmam tek aksesuarım oluyor. Sadeliğe doğru adım adım ilerliyorum. Eski fotoğraflarıma baktığımda yaşadığım şaşkınlığı tahmin bile edemezsiniz. Aynı anda birçok kolyeyi, yüzüğü, bileziği takan ben olamazmışım gibi geliyor ama gerçek ortada. Artık bir pantolon üstüne rahat edeceğim bir üst ve bir bere benim günlük stilim oldu. Tabii arada kendimi şımarttığım zamanlarda olmuyor değil. Ama bugün o günlerden biri değildi ve benim oldukça sıradan bir günüme şahit oluyorsunuz. Bugün biraz koşuşturmalı ve uzun süren bir çekim oldu.


Victoria's Secret'ın spor koleksiyonunu çok seviyorum. Bu pamuklu sweat hem rengi hem rahatlığıyla benim en çok sevdiğim sweatlerimden biri oldu. Geçen sezon almıştım. Bere Cos'tan. Pantolon H&M. Aykkabıları artık biliyorsunuz, üst üste çok kullandım ama çok seviyorum n'apim.
***
Fotoğraflar Emel Bayram5 yorum:

Chahrazad dedi ki...

Nice comfy outfit!

x
www.thecherryfactor.com

Didem dedi ki...

Acaba insan belli bir dönemin ardından daha minimalist mi oluyor? :)

Adsız dedi ki...

Ama topukluyu da çok iyi taşıyorsunuz bence

Adsız dedi ki...

Ama topukluyu da çok iyi taşıyorsunuz bence

Berrilla dedi ki...

Didem, sanırım :)

Adsız, teşekkürler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...