5 Mart 2015 Perşembe

HIRKADAN ELBİSE Erkek arkadaşımla moda civarında yaptığımız bir gezinti sırasında karşımıza çıkan bir butikte bulduğumuz vintage gözlükler kalbimizi fethetti. Oldum olası eski şeylere ne kadar meraklı olduğumu anne dolabı ve vintage etiketleri altında paylaştığım postlardan zaten biliyorsunuz. Onlarca güzel gözlüğün arasından bir seçim yapmak çok zor olsa da bunun havası bir başkaydı ve elimdeki gözlüklerden hiçbiri bu gözlük gibi değildi. Sonunda ikimizde elimizde birer gözlükle mutlu bir şekilde mağazadan ayrıldık. Neredeyse her hafta yenilenen modelleri nedeniyle birkaç tane daha edineceğim gibi duruyor.


 Bu Zara hırkayı elbise gibi kullanmayı daha çok sevdim. Tabii belime sıkı sıkı bağladığım bir kemerle beraber. Yine annemden bana kalan bu deri kemer hırkadan elbisem için yaratılmış gibi. Sanırım bu ikiliyi bu aralar sık sık giyeceğim. 


Botlar Hotiç , çanta Bershka.
***
Fotoğraflar Emel Bayram

5 yorum:

Chahrazad dedi ki...

Great cardigan!

x
www.thecherryfactor.com

Adsız dedi ki...

Merhaba, gozlukleri de hirkayi da cok begendim! Acaba Moda'da hangi butik oldugunu sorabilir miyim :)

Adsız dedi ki...

Hangi butik olduğunu söyleyebilir misiniz acaba?

Berrilla dedi ki...

Adsız, butiğin adını hatırlamıyorum gerçekten :(

Zeynep dedi ki...

Hırkanı ve kemerini çok beğendim, gözlüğünde hoş bir hava katmış. Ve merak ettim rica etsem boyunu ve kilonu söyleyebilir misin? Hangi sıklıkla spor yapıyorsun?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...