15 Mayıs 2016 Pazar

BİTMEYEN BİR PAZAR

Herkese Merhaba!
Biliyorum uzun zamandır yokum ve benden yeni yazılar bekleyen birçok kişi var. Bana kalsa blog yazma işini biraz daha erteleyebilirdim ama 'neden artık blog yazmıyorsun' sorusunu çok sık duymaya başlayınca, bir yerden başlamam gerektiğine karar verdim.
 Ara vermemin bir nedeni yok, sadece instagram üzerinden anlık paylaşımlarda bulunmak daha çok hoşuma gitmeye başladı. Blogumu eskisi gibi takip ediyor musunuz, yazdıklarım okunuyor mu bilmiyorum ama buranın enerjisi hep daha farklı bunu biliyorum. Paylaşacak çok şey olsa da ben en güncel olanını bugün size aktaracağım. Seyahat yazıları bekleyen çok biliyorum ama onları şimdilik rafta tutuyorum.
Bu haftasonu İstanbul'da hava şahaneydi. Annemlerin de burda olması sebebiyle erkenden evden çıktık ve boğazda kahvaltıyla başlayan yolculuğumuz Küçükçiftlikpark'taki Parkfest festivalinde son buldu. Festival insanı değilim ama festival tarzına bayılıyorum. Geçen sene H&M'den aldığım dantel bluzumu, Zara tulumumun üzerine giydim ve birkaç aksesuarla festival kombinim hazırdı.

   

Bu yarım topuzlu saç modelini çok sık kullanıyorum. Ben çok sevdim, sizce?

***

4 yorum:

Adsız dedi ki...

bence de çok güzel. takıların da çok hoş :)

Shadoweyes Ontheway dedi ki...

çok güzel olmuş.bayıldım.ben sıkı takipteyim :)

Burcu Ayan dedi ki...

daha çok yemek tarifi bekliyoruz beril :)

12ay12yer dedi ki...

Bu kemer Asos'tan mi?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...