1 Kasım 2016 Salı

#HiOyshoTurkey !

Herkese merhaba!


Biliyorsunuz ki spor kıyafetleri benim günlük yaşantımın önemli bir kısmını oluşturuyor. Haftanın çoğunu spor kıyafetlerle geçiriyorum. Bazen tayt üzerine kazak giyip çıktığım ya da sporcu sütyeni üzerine bir hırka ve altına jean giyip çıktığımı görebilirsiniz. Birkaç sezondur Oysho'nun spor koleksiyonunu merakla bekler oldum. Özellikle spor aksesuarları çok başarılı. Bu sezon gümüş renkli ve cırt cırtlı ayak ağırlığını gözüme kestirdim. Geçen sene aldığım pilates çorabı, babeti? ise hala en sık kullandığım spor ürünlerimden. 

Artık herkesin bildiği gibi Oysho.com Türkiye'de online alışverişi başlattı ve bu iyi mi oldu kötü mü emin değilim. Her an yeni ne gelmiş diye kolayca bakıyor olmak biraz el yaktı :)
 Oysho.com dan aldığım kıyafetlerin rahat ve her şeyle kombinlenebilir olması oldukça işime geldi. İnstagram'da yeni sezondan seçtiğim favori parçalarımı sizinle paylaştım ve nerdeyse 3 haftadır aralıksız bu kombinlerle spor yaptım; esnedim, koştum ve pilates yaptım.
Sizin favori parçalarınız spor kıyafetleri mi yoksa tatlı pijamalar mı olurdu bilmiyorum ama İnstagram üzerinde Oysho ile beraber düzenlediğim ve 1 haftadır süren çekilişte 1 kişi,  sezonda beğendiği parçaları vereceğim 100€ değerindeki hediye çeki ile Oysho.com dan seçme şansını yakaladı.

Yorum bırakıp yarışmaya katılan 2317 kişiye çok çok teşekkürler. Keşke herkese verme şansım olsaydı ama kazanan
'@yagmurbagder' oldu. Kendisini tebrik ediyorum.


Katılan herkese tekrar çok teşekkürler! 


***Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...